Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • TazLeacher

    nagyúr

    válasz RaGi91 #1113 üzenetére

    Senki nem kötelez rá. Nem akarsz vele játszani, nem játszol. Akkor viszont ne dühöngj.

    Volt 3 béta a megjelenés előtt. Semmi félrevezető nem volt benne. Ott is tudhattad, hogy ez a játék nem az 1v1 és a 2v2 küzdelmekre lesz kihegyezve célirányosan. Te ennek ellenére mégis megvetted, kifizetted érte a teljes árat. Most mégis elvárod, hogy a játék jobban értékelje a Te általad kedvelt módot. Ez pont olyan lenne, mintha én csak AI ellen akarnék játszani, és zavarna, hogy a feladatok legnagyobb része PvP.

    Éngem pl. nem érdekelnek már a feladatok. 1 karakterrel játszom, azon full gear van, megvan hozzá minden. Engem a trófeák érdekelnek, azokat csinálom. Ezért húztam fel egy lovag és egy szamuráj karaktert is. Azt is okosba, feladatokkal (50 ölés Skirmish-ben, 48 main karival, utolsó kettő valamelyik másikkal). Most van egy reup1-es PK-m és egy Orochim, amivel nem is tudok játszani...de még így is fullos a main karim. Nekem nem kell már igazából a pénz (3.500 Steel kell még az utolsó cucchoz, 'osz csókolom), nem játszom Hybrid-el, csak azért, mert az a feladat. Egyszerűen tudomásul veszem, hogy ez ma nem az én feladatsorom...

    Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

Új hozzászólás Aktív témák