Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • buxiex

    tag

    Sziasztok :N

    Telekom-tól kötök át Flipre. (a dolog folyamatban) Persze a házban bent van a Digi és az Invitel is.

    Telekom felmondás helyszínen ügyintézőnél 8 nap - eltérni nem lehet :) - neten, telefonon 8-30 nap között, de a telefonos felmondásomra a visszaigazolás a 8 napot tartalmazta, igaz az ügyintéző előre szólt, hogy így lesz. Neten persze scannelhetsz 3 oldalt kb. és töltheted ki kézzel :) A rendszerbe állítólag - cseten rákérdeztem - már jó lesz. Kérdés kinek?
    Ugyanis bár a szolgáltatók meg vannak győződve az ellenkezőjéről, sem kötbér nem kívánok fizetni (korábbi felmondás), sem egyszerre 2 szolgáltatónak csekkolni.
    Tehát felmondás 8 és 30 nap között lehetséges fenti módokon.

    Flip kötés neten, aztán 4 napig egy mailon kívül semmi. Telefonon kérdem az ügyintézőt, mit jelent náluk a hamarosan :) ? Elmondja, hogy az ÁSZF szerint 30 napjuk van, de általában egy hét alatt megoldják. Ja ha kértem számhordozást akkor 2 hét lesz az :)) Akkor nem kérek számhordozást, mondtam miután magamhoz tértem. (A vonalas telo kb 6 évig nem volt használva, nincs csak a routeren egy bemenet hozzá :K ) Mire az ügyintéző: rendben, kérelem újraindul :N Igen én is arra gondoltam így 4 nap után amire Ti.

    Megemlítettem még még a Holdra szállást, mint hasonló súlyú problémát majd szép napot kívántam.
    Most várok...

    george carlin education

  • buxiex

    tag

    válasz sarkanyolo2 #221 üzenetére

    Szia kb egy hónapja kötöttek nálunk, Szegeden (#137) másfél hét alatt megvolt, mert kértem számhordozást, aztán lemondtam. Kicsit most indul jelllegű a dolog, a tehnikus nagyon profin tette a dolgát (Békéscsabáról jött át). A router kb. 17w eszik, a box pedig 10/7w körül, szóval nem egy energiatakarékos kivitel egyik sem, a régi Telekomos is jobb volt. :(((

    george carlin education

Új hozzászólás Aktív témák