Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Pityu.

    nagyúr

    válasz Bajgunar #39383 üzenetére

    Nekem is legtöbb program meg a rendszer az ssd-n van a játékok mind hdd-n mert nem férne pl az ssd-re,a gta 5 meg redeti mert karácsonykor vettem akcióban csak ha magyar szerveren akarsz játszani pláne ha wls-en akkor FiveM kliens kell hozzá.Sima eredeti szervereknél semmi túlcsordulás meg plusz ssd írás nem volt tapasztalható.

    #Raymond

    Én már azon is aggódtam,hogy 99%-os lett az ssd :)

    Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

  • Frawly

    veterán

    válasz Bajgunar #39383 üzenetére

    A böngészőcache-t mindenképp tedd vissza SSD-re. Megdobja a böngészési élményt, mikor a böngésző a cache-ből rakja össze a weboldalakat, határozottabban pattogósabbnak érződik. SSD-re azt kell tenni, aminek az elérése sebességkritikus. A filmek, képek, zene nem az, azok bőven maradhatnak a HDD-n is.

    (#39382) Pityu: a lapozófájl mindenképp SSD-n legyen. A játéknál az a pár óránkénti 6-7 GB sem tűnik vészesnek. Egyrészt nem fogsz vele örökké játszani, mert megunod, meg nem lesz azon belül sem rá minden nap annyi időd. Hosszú távú átlagban szerintem még 10 TB összírást sem fog okozni, ennek töredékét maximum. Ha megvetted az SSD-t, használjad, ne kímélgessed. Az élettartama így is, úgy is korlátozott, addig kell belőle kivenni az összes írásmennyiséget, amíg megy. Ha benne hagysz írási lehetőséget, akkor a pénzed hagytad benne, és felesleges volt megvenni. Nyugodtan nézz rá az SSD írásszámlálójára, vesd össze a gyártó által megadott TBW értékkel, meg fogod látni, hogy ahhoz képest sehol nem vagy, még ezzel a játékkal és lapozófájlos mókával sem éred el még 10 év alatt sem.

Új hozzászólás Aktív témák