Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kobe

    veterán

    válasz anadroid #1688 üzenetére

    Nem erted a lenyeget.
    Az emberek nem aszerint valtogatjak a vasarlas helyet, hogy epp hol mire kapsz par eur visszateritest.
    Alternativ koltsegek ugye. Ha lidl be vasarolsz es metroba adnak kedvezmenyt, nem fogsz atutazni mashova mert buko lesz a benzinpenzzel pl.
    Ugyanigy az amazon prime is mit er, ha netflixen sokkal testhez allobb musorokat talalsz, stb stb.
    A 20 eur per meghivott pedig semmi mas mint piramisjatek, nincs jobb szo ra, nem alapoznek tartosan ra.
    Volt egy srac a megtakaritasos topikban aki a curve 5fontos meghivokoltseget promozta es meg szazalekos megterulesi ratat is kalkulalt ra, mert szerinte az egy stabil befektetesi forras.

    Ne erts felre, mi pl sokat vasarolunk lidl aldi, netflix es stb is van, de ha ezekre 1-2 honapra ad kedvezmenyt, nekem pl lehajolni sem eri meg erte es szerintem sokaknak sem. Egy sima vasarlashoz arfolyamokat figyelgess 2x is, utalgass, stb, olyan pain in the ass amit sokan inkabb kihagynak es lehuzza a forintos kartyajat.
    Ertem en hogy mindenkinek jol jon az a plusz par euro, de ha tobbet kell dolgozni erte mint amennyit er, akkor hagyni kell a fenebe

Új hozzászólás Aktív témák