Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MR007RM

    addikt

    [link]
    Voltam ma megnézni megy-e a drón antenna csere után és egy bizonyos helyen elküldtem. :)
    Ez az első ilyen jellegű akcióm és bizony izzadtam mint jég a napon. (A következő profibb lesz) Az ezt megelőző linkem egyszerűbb volt átélve, mert közvetlen alatta voltam.
    Se meditációs zene se motorhang(na az hiányzik nagyon) nincs. A visszaút levágva....jelvesztés,szerencsétlenkedések, majd legközelebb teljes lesz. A megtett táv rövid lett(1300m amit még láttam a kijelzőn, az RC videó azt már nem rögzítette, kilépett), talán szüzebb terepet kellett volna megcéloznom. Fokozatos jel gyengülés volt érvényben, vagyis nem hirtelen ért meglepetés a megtett táv végén, így az utazás teljesen korrekt volt. Az RC videó(távirányító által felvett) kilépett, majd mivel még nyomtam(inkább ne tettem volna :N ) előre a drónt((még 5m az anyádat... :DDD )) végül előbb teljes jelvesztés, havazás, és kék halál így sorrendben, de végül megfordítottam a drónt és vissza kezdtem evickélni. Iránytű kalibrálás nem volt csak kezdőpont frissítés az is a távirányítóra, azt szeretem megadni, majd végül hogy egyértelművé tegyem majd lezárjam a drón és személyem közös sokkját megnyomtam a hazaküldő gombot, mert valahogy most magától nem akart visszafordulni, elindulni, nem úgy mint máskor, nem beszélve arról hogy azt se tudtam hol vagyok, és nem teljesen a haza felé vezető úton kezdtem haladni.
    Lesz még több ilyen célú videóm amint az időm megengedi! :) :R

    MSI GT70, i7-4940MX (4x 4,0GHz), DDR3L 1600Mhz 32GB, 2TB SSD + 4TB HDD + 128GB micro sd, Nvidia geforce gtx 1070m 8GB (330W táp)/Xiaomi Fimi A3 drón

Új hozzászólás Aktív témák