Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hardline

    senior tag

    válasz KisBundi #25 üzenetére

    Mivel nem volt firmware frissítés, a képek még mindig változatlanul szarok. Mármint szerintem.
    A videóból érdemes kivágni a frame-et png-be exportálni és azokkal nincsen semmi baj. A fényképezőre ráfér még a szoftveres fejlődés.
    Videóból kivágott minta képeim.

    Eddigi tapasztalataim nagy vonalakban:
    Nálam elég szelektíven működik a smart track. Egyszer működik, máskor hiába jelölök ki bármit, nem marad meg a kijelölés és nem is követ semmit.
    Van egy narancssárga alapon fehér H bekarikázva home-made landing padom. Nem ismeri fel.
    A sandisk extreme pro kártyámnál is írja a felvételkor, hogy lassú, de ettől hova vegyek gyorsabb microsd-t? Mindenhol ezt ajánlják.
    Az RTH funkció remekül teszi a dolgát. Ha elveszti a kapcsolatot, akkor eddig mindig visszafordult.
    A gimbal nagyobb összevissza repkedés után nem vízszintesbe áll be, hanem pár fokot téved/csal.

    Készítettem egy rövid videót a vasárnapi repülésről, de mivel nincs tapasztalatom a videó szerkesztésben, így sikerült elbarmolni a frame-ratet (próbáltam a zenéhez igazítani), amit csak a kész videónál vettem észre, hogy ahol nem az eredeti 30 fps maradt, ott darabos vagy villódzik, attól függően, hogy összetoltam, vagy széthúztam az adott snittet. Nincs színezve.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák