Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dany007

    veterán

    válasz Realradical #35338 üzenetére

    SPOILER!
    "Hát igen, itt szerintem nagyon arra lőttek, hogy jól elgondolkodtasson a film vége, meg nyitva is maradjon."
    Na az biztos! :) El is gondolkodtatott, csak kb 5 kemény percig. Mivel ugye mit tudtunk meg? Hogy létezik élet, létezik komplex élet és hogy vonzza a fény, óvatosan kell "kezelni"... És kész. Pont. Ennyi.
    Rengeteg nyitott kérdés maradt, amin nem tudsz elgondolkodni, mert egyszerűen nincs infó. De ha mondjuk azt mondanák, hogy nincs DNS-ük, más az örökítőanyaguk, más a sejtfelépítésük stb stb akkor mindjárt jobb a helyzet, mert van mit továbbgondolni. :)

    De szerintem az is benne van, hogy szándékosan akarták nyitva hagyni a dolgot, hogy legyen második rész. Ezért is írtam, hogy kellene. És ha azt is hasonlóan tudományosan helytálló módon megcsinálják akkor igazán jó film lesz belőle. Elvégre a valóságban is egy hasonló esetnek biztosan az lenne a következménye, hogy küldik a második csapatot. Ahol persze ott van Stallone és Arni is, de csak mint biztonsági őr. A főszerepet továbbra is a kutatás / felfedezés kapná. A visszaküldött rahedli információ alapján megpróbálnák megjósolni mik lehetnek ezek. Hogy lehet védekezni, megtervezni egy biztonságos kis kutatómodult, befogni egy ilyen cuccot és tanulmányozni... És mondjuk az odaút szólhatna arról, hogy az "utasok" átbeszélik az első expedíció által visszaküldött adatok eredményeit. Mert igazából erről se tudunk semmit se. És mindjárt meglenne a jó forró előjáték a film elején... feltüzelné a nézőt. Lövések nélkül.

    @brownus:

    Jajj nemár! :D Pedig láttam belőle egy fél trailer-t és megtetszett! De nem fogom szo..atni magam mégegyszer. :D

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák