Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • spammer

    veterán

    válasz dokee78 #14271 üzenetére

    Gyerekszerelem, színes-szagos kiadásban. Konkrét film, hát nem tudom... Régebben voltak ilyen gyerekes-első szerelmes filmek, de ez eléggé egyedi köntösbe csomagolja, már ami a látványvilágot, zenét és úgy egészében a stílust illeti (nekem kicsit sok volt néhol). Viszont a 2 gyerek és a történetük nagyon jó, nagyon aranyosak. Érdemes megnézni :)

    „A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

  • mephi666

    nagyúr

    válasz dokee78 #14271 üzenetére

    moonrise kingdom:
    mi ma néztük meg barátnőmmel, először csak pislogtunk nagyokat a film egyediségén, aztán pillanatok alatt vége lett úgy, hogy észre se vettük, hogy eltelt 1.5 óra :B 10/8 a főszereplő gyerekek nagyon jól alakították a szerepüket, meg azért akad a filmben egy edward norton, bruce willis, bill murray is... könnyed/élvezetes film, ajánljuk mindenkinek

    leragadtunk aztán a digifilm-nél (szerintem nagy húzás volt ez az adó, mert oda-vissza verik színvonalban a kereskedelmi adók műsorát)

    dear frankie:
    már vagy 1 hónapja csomószor berakták az előzetesét, de csak ma tudtuk megnézni... nem értem, hogy került el eddig ez a film :B 10/7.5

    haunting in connecticut:
    ezt még este kezdtük nézni, de bealudtunk rajta és ma befejeztük... pár résznél volt kisebb ijesztgetés és végső soron amiatt tetszett, hogy bizonyos szinten megtörtént események ihlették és felkeltette annyira az érdeklődésem, hogy egyik nap majd utánaolvasgassak... 10/6

    tegnap pedig:
    final destination5:
    szerintem kb a 2. rész után hagyni kellett volna az egészet, nem pedig lehúzni pár évente egy újabb rókabőrt a témáról... a cgi itt-ott alulról ütötte az asylum szintet, a blődségek meg az utolsó zs-kategóriás horrorokat... nem értem, hogy állhat ez majdnem 6 ponton... nálam 10/1

    most ertéelklubon: fantasztikus négyes... adok neki egy újabb esélyt: valahogy marvel filmekből ez egyáltalán nem kedvencem... max alszok rá egy jót :B

    [ Szerkesztve ]

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Új hozzászólás Aktív témák