Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #75376384

    törölt tag

    válasz Realradical #124606 üzenetére

    Mondjuk a tapsolas, éljenzés már egy másik fokozat. Enni lehet halkan, de még a picit hangos popcorndoboz zörgés is elviselhető. Ami viszont szerintem nem megbocsátható az a felesleges hangkeltés. Minek? Kinek? A színész nincs ott, nem érzékeli. Akkor a fasznak kell?
    Elég toleráns vagyok és magas az ingerküszöböm, de ez...
    Már korábban párszor leírtam, hogy az Endgame esetén mennyire hazavágta nálam az élményt a sok értelmetlen tapsolás, éljenzés. Szerencsére közel se olyan elterjedt dolog.

    Tegnap tesómmal meglestük az új Pókembert. Hát eléggé vegyes lett. Jópofa, hogy most kezdenek felnőni, de szerintem egy picit túltolták ezt a tini részt. A film többi része kimondottan tetszett. Aki helyén tudja kezelni az ilyen filmeket, az most se fog csalódni.

    Ez volt az első külföldi mozisélményem (Zürich) és az angol hang + német, francia felirat elég érdekes volt. Ahogy a film közepén tartott 10 perces szünet is. Tesóm mondta, hogy ez itt bevett szokás. Ha úgy vesszük a mozinak megéri, mivel többen is kimentek újra a büfébe. Szerintem viszont simán ketté tudja törni a filmélményt. A terem egyébként egy szimpla mozi volt, mégis kényelmesek voltak a székek (pink szint). Egy részük pedig 2 személyes kanapé volt.

    A hab a tortán, hogy itt csak pet palackban adnak italt. Egyfajta, félliteres kiszerelésben. Féltem tőle, mert a pohárral ellentétben a “pisszegés” hangos lehet, de egyszer se hallottam a film során.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák