Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • devil-k

    nagyúr

    válasz Bad Pritt #43167 üzenetére

    Azon gondolkoztam, hogy mi alapján írtál most ezekről a filmekről. Ezeket nézted meg mostanság vagy csak nosztalgiázol?

    The Hunger Games: Catching Fire

    Nagy butaság az Alkonyathoz bármilyen szinten is hasonlítani. Érdemes elolvasni a könyvet, de mint minden könyvből készült film sosem lesz egyenlő az olvasottakkal.

    Due Date

    Igénytelenség? Nagyon erős szavakat használsz. A Ted (vagy a Női szervek) c. film az egy borzasztó igénytelen és alpári alkotás. Ez egy olyan film, amin lehet nevetni egy jót. Na, nem mondom, vannak benne vontatott részek, de szerintem megállja a helyét, főleg úgy, hogy Zach Galifianakis jól alakít benne.

    The Heat

    Borzasztó film. Ebben a filmben nekem nagyon sok volt Melissa McCarthy. Úgy emlékszem, hogy Michael Mann nem védette le a "Heat" szót.

    Szemtől szemben= Heat
    Női szervek= The Heat

    Hülyeség bármilyen összefüggést keresni/asszociálni a két kifejezés között. Főleg úgy, hogy a "heat" jelenthet meleget, forróságot, illetve felindulást, dühöt is.

    The Secret Life of Walter Mitty

    Nem volt rossz, csak kikapcsoltam az agyam és néztem. A mai napig ha eszembe jut ez a film, elgondolkozok rajta. Nem véletlen.

    [ Szerkesztve ]

    - mozi bolondéria -

Új hozzászólás Aktív témák