Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • proci985

    MODERÁTOR

    válasz Miklós315 #145368 üzenetére

    A diszharmonia is lehet muveszi. La la land utolso jelenete gondolom megvan.

    A muveszeti szabadsag resze az alkotas. a 20. szazad egyik fontos felismerese pontosan a muvesz, a mu es a befogado harmasanak az egyuttalasa. [link] Rotterdamban lattam eloben a Gelatin csoport egyik munkajat. A tarlat maga erdekes volt, de legalabb ilyen jol szorakoztam a tobbi latogato reakcioin. Egyebkent a tarlat alatt egy emelettel van kiallitva Bruegeltol a Tower of Babel is, kettovel meg az egyik legnagyobb Rembrandt tarlatuk van, ha mar kontrasztok.

    A polgarpukkasztas is realtiv, a British Museum gyujtemenyenel a dekonstrukcio nekem konkretan a fel Akropolisz athelyezeset jelentette egy muveszeti installacio kereteben, bar eredetileg nem ez volt az alkoto szandeka.

    A Zima Blue esetében az utóbbi, de pl. a menstruáló nő "festményei"/a vizeletbe áztatott feszület az előbbi kategóriára utalnak...
    Ezt remelem erzed, hogy mennyire hamis felosztas. Egyebkent meg ki dontse el, hogy mi muveszet es mi nem? Max ha nem mukodik, ugyis elfelejtik.

    [ Szerkesztve ]

    Don't dream it, be it. // Lagom amount.

Új hozzászólás Aktív témák