Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bodnar123

    senior tag

    válasz Nandinagy #7039 üzenetére

    Igazából tényleg nem ér ez a játék semmit, csak a monoton 11 win és 8 rivals, 4-6 selejtező. Bár így meg jó kérdés mi értelme. Ma munkahelyről az otthoni gépet irányítva lett meg a 11 win. (kb 30ping plusz 40) 4et leadtam a végén, és egy csaló (gép irányított) volt. Várom az esti rewardot, de igazából azt is a semmiért. Nem lehet komolyan venni. Nagyon kevés variáció van a támadásra. Ugye a passzok szarok, sokszor látszik, hogy nincs benne a programba az a passz opció ami jó lenne. Vagy az az elfutás. Ezért passzolnak szart, és ezért áll meg néha az üresen beinduló ember. Ami működik: a kézi irányított beindítások, és a bicikli csel vagy valami hasonló, úgy hogy nincs is ott ellenfél, de kapsz boostot, és nagyobb eséllyel tudsz jó helyzetet kialakítani. A kapusokról meg kár szót pazarolni. Nincs normálisan leprogramozva, minek honnan mennyi az esélye a gólra. Kb szerintem mindenhonnan ugyanannyi. Én még ligthosan tolom, de egy meccsel sem játszok többet a kötelezőnél. Bár tényleg nem tudom miért.

Új hozzászólás Aktív témák