Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Yodamest

    addikt

    válasz MdewC #226 üzenetére

    Kezdem azt sejteni, hogy a fejelést egész egyszerűen nem tudják balanszolni. Nem tudják összefésülni a talajon folyó játékkal, így inkább beállítják valami használhatatlan szintre, hogy azért mégis legyen, azt csókolom. Már rég jelentkeztem, még nem tudom akarom-e a 20-at vagy sem. Mindenesetre 12-én kipróbálgatom a demot, aztán kiderül érzek-e késztetést, hogy alámerüljek a fájdalom tengerébe. :)

    Legnagyobb bajom tavaly az volt, hogy már nagyon erősen érezhető volt a markeinggépezet, felgyorsult az egész, már szinte naponta jöttek újabb és újabb speckó lapok, sokszor olyan marokkói 4. osztályban játszó játékosokkal, akikről életemben nem hallottam, de jobb statokat aggattak rájuk, mint egy gold CR-re. Minden a vegyél-költs-vegyél-költs köré csoportosult, azt éreztem szinte kényszerít a játék, hogy minden nap belépjek legalább 3-4 meccset lejátszani, mert ha nem lemaradok valami fontos lapról és hátrányba kerülök. Félek attól ez nem fog javulni, sőt az évekkel csak egyre inkább erre fog kiéleződni a játék... Veres Istvánné pedig ne nyithasson már WL Bronz 3 helyezéssel CR-t, mert ezzel azt sugallja a játék, hogy tök mindegy mit csinálsz, tök mindegy mit érsz el, csak a pack luck számít és ez nagyon kiábrándító. Imádtam a fifát évekig, de ez a két tényező engem teljesen kivett a játékból.

Új hozzászólás Aktív témák