Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • etaclan1984

    őstag

    válasz Szigma70 #20957 üzenetére

    Én teljesen átérzem amit mondasz, tavaly egy NIF Suarez volt a legjobb nyitásom. Tehát tudom milyen nehéz így építkezni. Idén egy Aguero. Aztán jött a szombat és bedobta toty Mbappet egy szaros twitch nézésért. Tegnap meg egy Hazard esett be a spanyol ligából.
    Igazából már tegnap akartam írni neked amikor azt mondod egy ilyen Casemiro nem éri meg a 330ezret.
    Persze, de ő csak egy bónusz ha úgy veszed. Ha előre megvetted volna a hiányzó játékosokat ahogy én is csináltam kijött volna a liga 50ezerből. És annyiért nyitsz 20packot amiből jön 2-300 gold játékos ami legrosszabb esetben is 200k. Plusz a silverek is simán érnek 30-40ezret.
    Amikor MM-et vagy valamilyen sbc-t csinálsz sokkal rosszabb aránnyal nyitod a packokat.
    Ezért furcsa nekem amikor a liga sbc-kre csak simán rámondod: ez a reward ennyit nem ér.

    [ Szerkesztve ]

  • Edgar2621

    őstag

    válasz Szigma70 #20957 üzenetére

    Dehogy nagy elvárás, ez lenne a természetes. Mindenkinek kellene jó lapokat kapnia, egy (valamennyire) igazságos rendszernek kellene lennie, nem ennek a véletlenszerű szerencsejátéknak.
    Tényleg nem húztál semmit az elmúlt 3 évben? Mondjuk nekem a tavalyi kimaradt, a 17-ben Neymar volt a legnagyobb fogásom, idén meg talán eddig Aubameyang és Oblak, de mindkettő untradeable, a tradeable lapok közül talán Casemiro(ha jól emlékszem, bár ha nagyobb lett volna az megmarad). Persze én nem is vagyok nagyon aktív, annyire mint Te például és jóval később kezdtem el játszani, valamint 0 Ft-ot vagyok hajlandó a játékra áldozni pluszban, tehát így nem is lehetnek nagy elvárásaim, de azért látható, hogy nem dobálja könnyen az értékes lapokat. A kereskedés sokkal jobb és hasznosabb.

    XO: Gollami26

Új hozzászólás Aktív témák