Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #16514048

    törölt tag

    válasz Kristof_94 #30673 üzenetére

    Bocsi, de ha hónapokig ülsz rajtuk, akkor nem lehet azt mondani, hogy bejött. :)
    Érted, ha két nap alatt keresel 100 000 Ft-ot, akkor király vagy, de ha 2 év kell hozzá, akkor kár is a gőzért.

    Azt szerintem nem is lehet befektetésnek nevezni, hogy veszel random egy PTG/OTW lapot és vársz az upgrade-re, amit vagy megkap egyszer, vagy nem. Ez lutri, nem lehet kiszámítani, annyira tekintem befektetésnek, mint a pakk nyitogatást.

    Amúgy mondtam is még akkor, hogy ha csak pár nappal előbb adod el mindet veszteséggel és 84-es lapokat veszel belőle, már azzal is jobban jártál volna. És rengeteg ilyen tuti biztos lehetőség volt azalatt az idő alatt, a többszörösét megkereshetted volna vele, ha időben kiszállsz és másba forgatod a coin-t.

    Tanulhattál volna belőle, meg az OTW Costa esetből, akkor nem kérdeznél most ilyet. Azok a selected-PTG játékosok, akik ma játszanak, már max áron mennek, csak akkor tudsz keresni velük, ha nyújtanak olyan teljesítményt, hogy kapnak FOF lapot és emiatt felemelik a max árukat.

    De azt hogy tudnánk megjósolni, hogy ki fog ma jól játszani? Ha meg nem játszanak jól, akkor le fog menni az áruk, viszont megint nem akarod majd veszteséggel eladni őket, vársz a következő meccsre, majd a következőre, amíg ki nem esnek. Majd quick-sellezed a lapokat, mert a 81-es Vardy, meg 84-es LM Rashford ilyenkor már nem kell senkinek.

Új hozzászólás Aktív témák