Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Damage

    senior tag

    válasz HaaS #1907 üzenetére

    Semmi értelmeset nem dobott! Volt nála Deahtclaw meat meg effélék + talán ammo valamiből, de ezeket nem tudom hasznosítani. Most level 12-n állok és még mindig nem voltam Diamond City-ben. Normal módban tolom és nem tűnik túl könnyűnek a játék. Az összes eddigi Fallout-ot végigvittem idáig, de itt tényleg sokszor meghalok. Az I és II-ben az időhiány volt a szűk keresztmetszet nálam. Itt szerencsére nincs ilyen. Éjszaka van, alszom/pihenek reggelig. 2 Legendary cuccot szereztem idáig, használhatatlanok. Egy test páncél és egy kés. Mindkettő Ghoul-ok ellen jó. Az alap felszerelésem használhatóbb. Most annál a résznél vagyok, amikor a robot farm (green, brown white nevű robotok) megkérnek, hogy menjek el a közelben lévő víztisztítóhoz, amit super mutant-ok őriznek. Itt kilőttem sniper-rel párat messziről. Amikor mindet kinyírtam, közel mentem és nem tudtam loot-olni, szublimáltak. Az egyik egy öngyilkos mutáns volt és mininuke-kal nyírta ki magát, RIP DogMeat (fél perc és resurrection. Most pihentetem egy picit a PS4-t, de hamarosan folytatom!

    Rengeteg bug, hiba, idióta dolog és egyéb szidnivaló folyamatosan. Ezek ellenére alig tudom abba hagyni! Nagyon jó játék, már most várom az 5. részt, de addig is megvásárolom a Season Pass-t!

    ''Az ember a legkegyetlenebb állat.'' Nietzsche

Új hozzászólás Aktív témák