Hirdetés

  • 33 280 mAh csak elég lesz

    ma Az Ulefone Armor Pad 3 Pro magashegyi kempingezésre is jó, óriás hangfala bulit teremt a semmi közepén.

  • Indika teszt

    gp Teológiai utazás egy kételkedő apáca és egy istenhívő szökött fegyenc kíséretében.

Új hozzászólás Aktív témák

  • katt777

    félisten

    válasz PhilBrick #886 üzenetére

    Elvileg a Mayor-rel kell beszélni, de én is hiába beszéltem vele. Igaz, már csak Vault 87 megjárása után visszatértemben találtam meg, de akkor sem volt opcióban, hogy engedélyt adjon a hercegnőnek a kiengedésemre. Most megint betöltöttem azt a mentést, csak a csajszit visszaküldtem a citadellába, hogy ne vesszen el.
    Ja, beszéltél a hercegnő haverjával, aki elmondja, miért nevezik a csajt hercegnőnek? Mert utána derül ki, hogy a Mayor-től kell engedély, akivel, ugye, a pofon óta már jó barátok.
    Én a nagyvárost nem találtam Keletre a környéken, hát kurva nagy lehet. :O
    egyébként TCL, átmész a kerítésen, TCL megint, és normálisan mehetsz tovább. Ha a program geci, jogom van annak lenni.
    Viszont az ork pajti (Fawkes) jó dolog, rápakolom a nehéz cuccokat, hogy ne kelljen semmit elhagynom. Úgysem használ belőlük semmit, bezzeg a kölyöknek, ha adtam fegyvert, az lőtt mindenre, úgy örült neki. ;]

    [ Szerkesztve ]

    Funkcionális analfabéták kíméljenek!

Új hozzászólás Aktív témák