Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • spirit007

    senior tag

    válasz Synthwave #261 üzenetére

    Én csak most láttam a videokat -le vagyok maradva mint a borravaló :DDD - de azok alapján köze nem lesz a Fallout-hoz A stílushoz ennek az epizódnak .
    Nem is értem miért nem nevezték el inkább Oblivion-The Next Generetion : After The Nuclear War -nak .
    Ez sokkal inkább egy FPS , nem RPG . Vagy attól lesz RPG , hogy elvehetjük a hullák cuccait ? :DDD

    Azon már meg sem lepődök , hogy a legtöbb fórumon csak az elavult grafika miatt fanyalognak . Kérem szépen a F1-2 iskolapéldája annak, hogy grafikailag kevesebb/gyengébb játék néha több (!) és lehet fenomenálisan jó . Olyan ez mint egy jó könyv , megmozgatja a fantáziát . Ezért nem kellett az alkotóknak pl. 47100 pixellel megjeleníteni mondjuk egy shotgun-al szétlőtt végtagot , hanem elég volt 50 db piros és 20 db barna pixelpötty !
    Anno a Tactics grafikus motorjával simán eladható lett volna a harmadik epizód . Persze ha az elődök színvonalát megüti , tehát játékmenet , interaktivitás , párbeszédek , rejtélyek , extra küldetések , több féle befejezési lehetőség , fantázia terén hozza az elvárt szintet . Valahogy ezeket nem látom , de nem csak itt , hanem a többi játéknál sem .Csak a mész egy "csőben" full lineáris pályákon összeszeded amit tudsz , a végén meg van egy főgoncsi , akinek a kivégzése végzetszerű és gyakorlatilag kimerül annyiban , hogy 5-10 percen keresztül kell kattintgatni az egérrel , gyors haláltusa múvi , majd outro és kész . :(

Új hozzászólás Aktív témák