Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • HIS7

    újonc

    Sziasztok

    Kerestem de nem találtam megoldást a problémámra. Remélem nem fogtok kinevetni
    Faceebok nyilvános bejegyzés megosztás láthatóságáról szeretnék kérdezni
    Van egy X Face oldal, ami egy" KITALÁLT" személy és CSAK NYILVÁNOS képeket, idézeteket stb. oszt meg. Minden megosztás alatt látható hogy kik like-olták és kik osztották meg. Sziante csak olyanokat látok akik like-olják vagy megosztkják akik nem is az ismerőseim.
    Viszont volt egy ismerősöm aki kivett az ismerősei közül. De nem tiltott le, mert elolvassa az üzeneteimet.
    Gondolom nyilvánvaló hogy lány és hogy bele vagyok zúgva. És tudom hogy ez az oldal a kedvence.
    Mégsem látom hogy like-olna valamit erről az oldalról. Be lehet úgy állítani a face privacyt hogy nyilvános üzeneteket like-oljon valaki de ezt csak az ismerősei lássák?

    köszönöm a választ

  • HIS7

    újonc

    válasz krizmo_ #12846 üzenetére

    Szia krizmo

    Köszi a választ
    De nem nyilvános üzeneteket írtam hanem MEGOSZTÁSOKAT. Mondjuk van egy Idézetek Gondolatok nevű oldal - ez csak egy példa - , ami Kitalált személy (persze valódi ember írka a posztokat. Namármost ezt az oldal CSAK nyilvános képeket, idézeteket posztol ki, tesz közzé. És tudom hogy mikor még ismerősök voltunk, rendszeresen like-olta az ezen az oldalon kiposztolt képeket, idézeteket. Mióta kivett az ismerőslistáról, azóta egy like-olását sem látom, pedig az lehetetlen hogy hónapokig semmit se like-oljon innen. És még van pár másik kedvenc oldala, amiken szintén nem like-ol semmit. Az üzeneteket úgy értettem, hogy az Általam írt üzeneteket olvassa el, azt látom hogy elolvasta, mert jelzi a rendszer Tehát nem tiltott le, csak kivett az ismerősei közül.
    Azt hittem, a nyilvános posztok like-olóit mindenki látja

    köszönöm a választ

Új hozzászólás Aktív témák