Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mikk2000

    őstag

    válasz Robokutya #15803 üzenetére

    Szia!

    Én zavart érzek az erőben :)

    A portable verzió az olyan, hogy leszeded, feltelepíted, és úgy működik, hogy a telepített böngészők beállításai nincsenek rá hatással. Tehát ha te olyat írsz, hogy feltelepítés után újraszinkronizál neked, akkor ott valami nagy gáz van, hiszen a szinkronizáláshoz kell egy email cím, és egy jelszó is, amit egy portable alkalmazás a kisujjából nem fog kiszopni. Tehát 100% hogy nem portable verziót szedtél le. Kíváncsiságból leszedtem egy portable firefoxot, de semmilyen szinkronizációt nem hajt végre nyilvánvalóan a szükséges adatok híján.

    Hidd el, ha szívatni akarnálak azt írtam volna, hogy tegyél fel egy VirtualBox-ot, rá egy linux/windows-t és arra egy böngészőt :D Vagy bootolj be egy live linuxról, vagy bármi, azért írtam ezt mert ez volt a legegyszerűbb és legtisztább kiindulási alap megteremtési lehetősége.

    Az hogy két böngészőn ugyanaz a hiba még sokat nem jelent, hiszen tapasztalatból tudom hogy sokszor hasonló bővítményeket tesz fel az ember ;)

    Szerintem nem kéne túlragozni egy ennyire egyszerű dolgot, úgyhogy szerintem átadom a lehetőséget :)

Új hozzászólás Aktív témák