Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ForgoLajos

    csendes tag

    Nem akarok senkit befolyásolni (Dehogy nem! ;] ), a lényeg, hogy nem tudom mi alapján döntöttetek :F , és látom hogy egyre többen szavaznak az FSone-ra :W . nos szerintem azért azt is vegyétek alapul, a választásnál, hogy hogy fog mutatni a homályos fos festésű kocsi a közvetítéseken. Mert azt jó ha tudjátok, bármennyire is maxon van a grafikám, homályosak a kocsi feliratok, meg úgy minden. Szal csúnya.
    Ha a Totállal az a gond, hogy olyan mint a 2012, és ez miatt nem lenne nagy változás, akkor biztosíthatok mindenkit, próbálgassa csak bátran, mert nagyon sokban eltér elődjétől :Y . Továbbá sokkal jobban konfigurálható az rFactor Total2013 mód is. :C (hotlapsot tekintve), eddig úgy jött pár szavazat, hogy ki sem lett próbálva a 2013-as mód. (elnézést annak a kivételnek, aki offline tesztelte :R ). Ne írjátok le egyből a Total2013-at. Főleg ne egy FSone-al szemben :P

    Na de tényleg nem akarok senkit befolyásolni! (Nem a francokat nem ;] ;] ;] )

    De most tényleg, aki FSone mellett döntött, viccen kívül, mondja már el nekem is, miért gondolja hogy FSone jobb lenne? Mert lehet Én is mellette döntök majd , ha tényleg jobb. :DDD

    A-liga is the BEST of year 2013 ( thx for all Driver and admin)

Új hozzászólás Aktív témák