Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Thulcandra

    senior tag

    válasz AMD Power #895 üzenetére

    H.P. Baxter éppen hogy csak megúszta a robbanást

    (Popsztár, lol) H.P. Baxxter (43) a német Scooter techno banda főnöke majdnem áldozata lett a Mallorcai robbantásnak!

    "Körülbelül 1 órával a robbanás előtt jártam a palmanovai rendőrkapitányságon." , meséli H.P. Baxxter a Bild-nek. "Feljelentést akartam tenni, mert előző este betörtek a Finca(?)-mba. Mivel nem volt velem tolmács, és alig értették amit mondok ezért elküldtek. Ha nem így történik lehet már halott lennék."

    Baxxter a kapitányságról a strandra ment, majd felhívta a házvezetőnőjét. Baxxter: "Arra kértem, hogy kerítsen nekem egy tolmácsot. Nem sokkal később visszahívott és azt mondta: úgy néz ki a dolog most már elintéződött. A rendőrkapitányság előtt bomba robbant."

    Hatalmas sokk a zenésznek!
    Baxxter: "Mikor kijöttem a kapitányságról láttam az ott álló rendőrautókat. Egész biztosan azt is, amelyikben a bomba volt."

    Nyelvtanosok nézzék el, hogy nincs rendesen magyarosítva, csak hirtelen lefordítottam, nem jegyre megy :P

    " Ride away from falling ground, ride away from the big black cloud, ride away until the day come that we all live in a 2 wheel nation "

Új hozzászólás Aktív témák