Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Jahno

    őstag

    válasz Sipi- #98185 üzenetére

    Majd kiderül, valami lesz, senki nem tudja. Kezelési költség nem lesz, de már alakul az ügyfélkapus integráció is :-O Mondjuk valaki már írta ezt, hogy akkor visszaküldi a feladónak de nem kommentálom újra mert mert utóbbiért is kaptam pár nap elzárást :DD

    Ki kell várni azt első pár hét tapasztalatait. Én is nézegettem, pár aprólék kellene, ha darabra rátolnak valamit akkor a sok aprólékot már nem külön csomagban rendelem. Mindig az van, hogy elfogy a sor de aztán ez kell az kell amaz kell, fakk.

    Most hátizsák és fotós rendszerezés projekt van. Év végéig lehet el is leszek vele :W Ezek a zsebek Kínában vagy németektől 1ezer pénz körül/alatt vannak, ki kell próbálni párat:

    Mini LEDes lámpáknak, színes fóliáknak, akárminek. Valahogy rendszerezni kell, bár a kialakult tervezettel lehet nem merek bemenni a városba, csak valami kihalt erődbe :-D

    Összes obimra veszek első/hátsó kupakot, tokot. Gépekhez távvezérlőt, ahhoz kábeleket. Most pár motyót megkarcoltam és nem kellene mindent rövid távon amortizálni, ehhez is újabb tok, másik tok, más obira más méretű szűrő, lófasz.

    Gazdaságosan dolgozni sokkal egyszerűbb, mint hobbizni mindenféle vacakkal, az biztos.

Új hozzászólás Aktív témák