Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Frawly

    veterán

    (Raynes vagyok)

    A hwsw dögöljön meg. Ilyen sunyin csak nyitottak egy bejelentős fórumtémát, amit nem vettem észre, pedig háromszor is jártam azóta fórumon, sorozatos, gugás, meg legújabb szerzeményeink topikot nézni. Most mennék fel, nézem, hogy a Guga-totyik be van zárva. Először azt hittem, hogy elszabadult indulatok miatti moderálás, aztán látom a bejelentést.

    Még a profilom sem tudtam lementeni. Azt hiszem, hogy végül a regisztrációmnak (2004. május 26.) majdnem a 14. évfordulóján zárt be a kóceráj.

    Előre lehetett látni. Ez a GDPR bullshit buzzword csak mondvacsinált indok volt. Halott volt már az a fórum majdnem 5 éve, mikor magára hagyták, utóbbi 4 évben már a kereső meg egy csomó más funkció sem működött. Sok értelme nem volt már vinni, de az nagyon gáz, hogy ilyen hirtelen zárták be, és a profilokat is törölték. Nem tudom milyen adatvédelemre szorul egy nick meg egy avatar. Egyéb adatnak meg mindenki annyit adott meg magáról, amennyit akart, meg beleegyezett az akkor hatályos adatvédelmi nyilatkozatba. Tipikus hwsw-féle hernyó zárás volt, ezért hálaképpen a jövőben bojkottálom a főoldalukat is disqusostól.

    Bár gyanítom, hogy valamit tudtatok előre kutyákok, gyanús volt, hogy a legvégén egyre több régi arc bukkant fel, Eleanor, didy, majd a bejelentésre 0ms alatt odatalált 2-more meg a többiek.

    Azon viszont nagyon röhögök, hogy mégis a PH-n kötöttünk ki. Már évek óta javasoltam, hogy jöjjünk át ide, mindenki lázongott, hogy a péhá mekkora kalap fekália, majd a piros hó esik :DDD Igazság van benne, mégis: welcome here :D

    Hiányozni fog a hwsw, még kihalva is volt egyfajta egyedi hangulata, amit más jelenlegi fórumon nem lehet visszahozni. Ha esetleg valaki fel tud lőni érte egy szervert, eredeti keki témával megspékelt phpBB-s motort kéne alátenni, hogy olyan legyen, amilyen a pokeasos időkben volt, akár még az ő topikját is újra lehetne éleszteni.

    Ha meg már pokeas, van a PH-nak is előnye. Itt még mindig jelen van cicimen, mikike, jósebesség, csak hogy a legszínvonalasabbakat említsem :DDD Nincs viszont Gyula2222. Meg nem hittem volna, de már hiányoznak a hwsw-ről az ilyen fényevő, auraolvasós spamek, meg a Morgan Stanley rosszul formázott, helyesírási hibákkal tűzdelt kreténségei, amiket szét lehetett trollkodni.

Új hozzászólás Aktív témák