Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Hugo85

    aktív tag

    válasz D1Rect #96 üzenetére

    Sose léptem be corpba, magányosan játszogattam üres óráim elütésére, esetleg pár arccal akivel összetalálkoztunk (noobcorp chat főleg) elmentünk erre-arra.
    Főleg PvE mega-carebear üzemmódban: mission, ratting, DED. Bár azért néhány deadspace komplexben elveszett ez-az. Ja és persze minimális scanning és néha ninja-salvaging :D
    Az a char, amit meg is tartottam 9 hónapig (előtte korábban lement egy mini és amarr trial), plusz utána a néha jelentkező ingyenes játéknapokig volt/van használva. Olyan ~10 millió SP-s. Spaceship controllra és Gunneryre fókuszálva erősen. A Harpy pl full T2 (remek comlpex runner 2/10-hez), a Feroxon is csak a med railek T1-ek (nem sok kellene T2-höz) meg a shield boost amp. BS alatt elég sok mindennel tud repülni (persze csak Caldari), de azért erősen fókuszáltam. Frig, cruiser, AF, HAC és BC a fő osztályok (persze sok mellékvágánnyal, desi, industrial vagy a logistichez is minden megvan kvázi)

    Azt sajnálom, hogy a noob-frigate-rushokból kimaradtam, pedig 2008-ban egész jól önszerveződött a dolog a Caldari noobcorpban, és volt, hogy összeszedtek majd' 30 Kestrelt max dmg-re (meg némi tackle) fittelve, és kimentek lowsecbe, sőt volt, hogy 0.0-ba is, és egész sok killt sikerült összevadászni. Azt hiszem akkor még nem volt jumpcloneom és féltettem az implantokat.
    Nade majd diploma után lehúzok legalább egy hónapot, már hiányzik :K

Új hozzászólás Aktív témák