Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Agyzuzo

    addikt

    válasz Mate #58286 üzenetére

    Szerintem az XBOX-osnál faékebben használható kontroller nem létezik, tényleg plug and play, eddig még soha egy játék alatt nem volt vele gondom. :) Eddig csak a Logi-val voltak problémáim, de az több is. A ravasza szerintem szörnyű az XBOX-oshoz képest (ormótlanabb, sokkal kevésbé áll kézre, kisebb utat jár be), zörögnek a gombjai (jóval hangosabb használat közben, mint az XBOX-os), és a vibrálása is kellemetlenebb... de a fő gondom az, hogy míg az XBOX-osra pont kényelmesen fekszik rá a tenyerem, addig az F710-esen folyamatosan "görcsben" kell tartanom, 10 perc után már konkrétan kellemetlen (a bal hüvelykujjam alatt a tenyerem teljesen begörcsöl). Barátnőm kezébe is belenyomtam, mert ő eddig egyiket se használta, megkérdeztem tőle, neki melyik a kényelmesebb és az F710 neki se esett kézre, nagyon. :) De még húgom is az XBOX-ost találta kényelmesebbnek, pedig ő a mai napig PS2-őzik, tehát nem is nagyon volt más jellegű kontroller a kezében (a régi Logi Rumblepad 2-met is odaadtam neki, tehát PC-hez is olyat használ, az meg dettó ugyanez).

    A Microsoft egy dologban mindig is jó volt, ez pedig az ergonómia, az XBOX-os kontroller sokkal inkább természetes kéztartásra lett tervezve, ami hosszú távon érezhetően számít... Megjegyzem, a kontroller az egyik ok, ami miatt eddig nem vettem PlayStation-t, mert tudom, hogy nem bírnám elviselni a Sony kontrollerét hosszú távon... Az XBOX viszont gyengébb hardverben, ezért az kiesett, így aztán maradok PC-s. :D

    Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

Új hozzászólás Aktív témák