Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Crus

    őstag

    válasz FunPro #141916 üzenetére

    Pedig jogos amit írt. A TLOU sztorija nem kicsit erős. A lényegtelen lábjegyzet baromságok kiemelése helyett, lehetett volna jobban követni a játék történetét, akkor talán nem lenne annyira kínos vergődés az egész.

    Az az értelme a szinte 1:1 átemelésnek, hogy tömegeknek nincs lehetősége, vagy kedve TLOU játékot tolni, vagy egyszerűen csak nem szeretik a játékokat. Ellenben a filmek mindig széles közönséghez szólnak és Ellie története van annyira jó, hogy az egy nongamernek is bejöjjön.

    A Witcher sorozat úgy tudom eléggé nagyot ment pedig, amíg a legutóbbi évaddal el nem csesztek mindent, amit addig felépítettek. De cáfoljatok meg, lehet, hogy rosszul tudom.

    Amiről te beszélsz az spinoff. Spinoff-ot akkor szokás készíteni, ha a fő szál már el lett mesélve. A TLOU esetében az film vagy sorozat formájában még csak most történt meg és még most is csak 1/3-ad részben, hiszen a 2. season nem holnap jön, a 3. játék feldolgozása meg még rengeteg esztendő.

    Walking Dead évad? Fúúú az a sorozat... Barátok Közt zombikkal. Elég sokáig kitartottam, de a Neganos évad lezárása után totál elengedtem az egészet. Talán egyszer majd lesz erőm fojtatni, de nálam szinte végig egy középszer volt.

    De ez is csak egy POV. Csak egy másik.

    Hivatásos Goldstein ügynök - https://youtu.be/S_a7saHMtZc - Young men die, because old men hate each other.

  • Dilikutya

    félisten

    válasz FunPro #141916 üzenetére

    Azért egy élőszereplős, vagy akár animációs sorozat nem ugyanaz, mint a játék videóit összeollózva nézni. De nem is az a gond, hogy nem 1:1 lett a TLOU feldolgozva, nem is zavarhat, a játékkal nem játszottam. A gond az, hogy elvileg van egy jó sztori, és akkor teljes epizódok mennek el az amúgy kevésbél arra, hogy elmeséljenek olyan dolgokat, amiknek a sztori szempontjából semmi jelentőségük, se kibővítve, se 1:1 feldolgozva.

    Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

Új hozzászólás Aktív témák