Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Crus

    őstag

    válasz _drk #141551 üzenetére

    Az kircsi akkor, mert Ellie a főszereplő... vagy a 2. rész alapján Abby, vagy a 3. rész sejtéseim alapján Lev :-D

    Hogy egy történetalapú játékban nem itt van a helye a dramaturgiának??? Akkor hol??? A Super Meat Boyban? :DDD

    A karakterfejlődés az pont olyan, hogy xy idő alatt bizonyos események hatására a szerepelők változnak... Hovatovább azt kell mondjam, hogy én is változtam. 14 évesen voltam amilyen, 19 évesen másmilyen, még 5 évvel később dettó változtam és ezt meg is kaptam több helyről.

    Tök kivan azzal, hogy LGT... de itt kilóra benyaltam. Pedig hidd el a TLOU 1 nekem nem volt annyira nagy crush, az 5-ös listámra se fért fel, a 2 hozta meg nálam a fanboyságot. Szóval, azért is mocsok nagyra tartom a játékot, mert VÉGRE egy IP, amiben az LGT témának jelentősége, célja, értelme volt. Resteppa' érte!

    A játékos társadalom valóban értékelt: Csinált cirka 100 milla profitot a Nótinak, most meg a 2. rész Remasterét fogadjunk, hogy nem hárman várják ;-) Az, hogy a metán a butthurt senkik, gyakran 0 perc játékkal, gameplay videók alapján élből lehúznak valamit, az bizony egyre kevésbé releváns.

    "nagyjából a törzs dönti el mennyire fogadja el a nőket."

    Femináci kell legyek. A NŐ, mint egyén dönti el, hogy mi kíván lenni. Sok nő napjainkban is kiharcolja magának amit szeretne és én ezért csak tisztelni tudom őket. Mondtam már, hogy rajongok a nőkért? Ha holnap eltűnne a planátáról a női nem, mennék utánuk. Egyetlen percig sem akarok létezni nők nélkül.

    Hivatásos Goldstein ügynök - https://youtu.be/S_a7saHMtZc - Young men die, because old men hate each other.

  • tag

    válasz _drk #141551 üzenetére

    Na az első szabály, bármilyen szórakoztató műfajban, hogy nem ölöd meg a főszereplőt.

    Klasszikus filmekben, regényekben, drámákban azért elég gyakran megesik. Shakespeare neve talán mond valamit. Esetleg a horror mint műfaj, például a klasszikus zombis filmek? Egyébként játékoknál is meglépik időnként.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák