Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gyimger

    őstag

    válasz echterion #141226 üzenetére

    Sony-nál nincs semmi gond. Épp egy Starfield teszt alatt olvastam, hogy a delikvens épp ezért fog az emelt előfizetésre is befizetni, hogy továbbra is igényes eKsZQlúZíV mestermű!!!-veket kapjon a jövőben is. Így kell pénztárcával szavazni.

    "The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

  • Crus

    őstag

    válasz echterion #141226 üzenetére

    "Pont" és "kb."... oookaaay :DDD

    A Sony-t már sokszor ekéztem én is, ellenben ahogy az MS-nél úgy náluk is elérhető egy olyan szolgáltatás, hogyha csak és kizárólag arra fizet be valaki, akkor nagyon olcsón tud sokat, minőségi címekkel játszani.

    Nekem volt egy hardcore PS5-ös haverom, az teljesen elvakult volt a Sony irányába, szerinte a PC-sek ilyen sárban fetrengő férgek. (Nem is tartott sokáig a haverság, khm.) Na de... borzalmasan sokat játszott anno még PS4-en, majd PS5-ön és semmi más platformon nem. Mégis minden játékra szánt idejét képes volt kitölteni egyetlen konzol. Hogy lehet ez? Rém egyszerű: Nem csak a PS only címekkel tolta, hanem mindennel is, ami a gépre elérhető volt... és ha felmegy valaki a store-ba, a kínálat brutális. Így az is kényelmesen eljátszogathat csak és kizárólag egyetlen konzollal, akinek semmilyen más platformja nincs.

    Milyen térítést haluztál ide? Leírtam a magánvéleményen, mint itt mindenki más. Meg milyen jogról beszélsz? Szar napod volt és itt éled ki? Ne má' :DDD

    Semmilyen extra jogom nincs (sőt!) se itt se máshol, így nyilván meghagyom mindenkinek a jogát a véleményéhez.

    Hivatásos Goldstein ügynök - https://youtu.be/S_a7saHMtZc - Young men die, because old men hate each other.

Új hozzászólás Aktív témák