Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Crus

    őstag

    válasz gyimger #139538 üzenetére

    Nehéz ügy. Azért az, mert van ezekre már bőven content, de a 95%-a arról szól, hogy élmény(!) 30 percre - 1 órára... és aztán ott van mondjuk ~30 olyan cím, ami rendes "nagy" játék, és egy nekifutásra nem lehet végigtolni. Szvsz, egy gamer életébe kényelmesen be lehet iktatni heti 2-4 olyan 1 órás alkalmat, amikor VR-on tolja valamivel és mellette meg továbbra is a fő csapásirány a hagyományos gaming PC-n/konzolon.

    Nálam a PSVR 1, pont úgy járt nagyon hamar, mint a nálad felsorolt eszközök. A látvány nagyon nagyon távol állt ugyanis attól, ami az ember ingerküszöbén belül esik. Ezek a mai kommersz VR cuccok ~200-250k ársávban már azonban jelentősen jobb képminőséget szállítanak, de sajna a méretük miatt még mindig az van, hogy 1 óra után azért már levennéd. Nálam a rekord 2.5 óra volt Alyx alatt, utána meg kellett bő 1 nap mire kihevertem a strapát. 1 óra VR nálam megfelel 4 órányi gamingnek, annyira fárasztja a szemet/idegrendszert.

    Hogy másnál ez, hogy van azt nem tudom, de van aki 5 percet se bírja, van aki meg benne él.

    #139539 i2k:

    Szerintem nem egy olyan gamer van itt, aki negyedkonfigokra jelentősen többet költött el, vagy kijelzőre, okostelóra meg főleg. Szóval, abszolút nem elérhetetlen dolgok már ezek.
    A "téma" kapcsán azt kell mondjam, hogyha van a PurHab, van a guminő, van a VR pr0n, van a Realdoll-szerű milliós cucc és van az igazi seksz', akkor a sorrend pont így stimmel.

    Sokan azt hiszik, hogy a VR filmek (és a pr0n) az annyi, hogy egy baxott nagy vásznon nézed ahogy a jány' örül magának. Hát nem. A VR180 cuccok, amikkel egyre inkább rogyásig van a net azok kőkeményen "ott vagy" feelinget adnak, rendes 3D, elég rendesen körbevesz (180 fok kényelmesen elég ehhez) és nagyon nagyon közvetlenül "érzed", ami történik mert az agyad jól át van verve. Amikor a csaj haja beleomlik a képedbe és te IRL nyúlnál, hogy odébb simítsd... epic. Különösen igaz az a magas bitrátás cuccokra... ezek a 15-20GB méretű, fél órás anyagok egészen komolyan odacsapnak.

    #139540 csuvicsuva:

    Ennek nem kevesen örülnek pont emiatt. No joke :DDD

    Hivatásos Goldstein ügynök - https://youtu.be/S_a7saHMtZc - Young men die, because old men hate each other.

Új hozzászólás Aktív témák