Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Crus

    őstag

    válasz section9 #138220 üzenetére

    Sajnos én is maximálisan LMBTQ+ tag vagyok, ugyanis egy dollármilliárdos macsó ffi testébe kellett volna szülessek, de nem jött össze, így kénytelen vagyok ezen test börtönében szenvedni.
    A wc pedig továbbra is kétféle felhasználási módot tesz lehetővé, akkor is, ha 8 táblát tesznek rá. Vagy állva, vagy ülve használod. Nincs olyan, hogy fülből, orrból vagy kisujjból pisilsz.
    Az én életemre olyan szempontból van hatása, hogy előszeretettel szabnak át már meglévő IP-ket. Ez az adott mű kontár szabdalása. Zavar, irritál.
    Tessék kitalálni új IP-ket... ja, hogy az nem nagyon megy, csak futottak még kategóriás romok készülnek ilyen témában (tisztelet az elenyésző számú kivételnek, mint amilyen pl. a TLOU Part II).
    A másik probléma, hogy míg egy felnőttnek már kialagult szexuális identitása van, addig egy gyermeknél ez a pubertás korban dől el. Ilyenkor a tomboló hormonok miatt eleve egy részük lelkében és fejében komoly zavarok vannak, nem 70+ identitásra, hanem stabilitásra és támogatásra van ekkor szükségük.
    A gyerekem beleszaladt egy olyan mesébe (PEGI szerint nézhette), ahol két anyuka házas volt és gyereket neveltek. Fél napig hallgattam tőle, hogy milyen dolog már az, hogy nincs apukája annak a gyereknek? Meghalt? Eltűnt? Mi lehet a baja? Apa én nem akarom, hogy te is eltűnj, nem akarok két anyukát!
    Nem tudom érthető-e: Stabilitás, egyenes, világos, egyszerű, tiszta, érthető dolgokra van szükségük a gyerekeknek, nem genderbaromságokra és zavarra. Amikor ugyanis egy pubertás korban levő gyermek esetében fennáll a lehetősége, hogy esetleg rossz testbe született, akkor a nevelők, szülők, tanárok kötelessége ezt felismerni és megfelelően kezelni. Nem kell az emberiség 95%-nak normalitását a kisebbség érdekei alá helyezni, akkor se ha ez a 4-5% borzalmasan hangos.

    Hivatásos Goldstein ügynök - https://youtu.be/S_a7saHMtZc - Young men die, because old men hate each other.

  • trialboj

    őstag

    válasz section9 #138220 üzenetére

    Az eredeti forza racinget nem lehet rajta keresztül tolni? Utoljára mikor még boxom volt 2010 környékén imádtam a forza 3at elég jó is voltam benne, kipróbálnám azóta hova fejlődötta játék, de csak horizont találok itt.

    "Do not go where the path may lead, go instead where there is no path and leave a trail." // Ralph Waldo Emerson //

Új hozzászólás Aktív témák