Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • FunPro

    senior tag

    válasz i2k #137166 üzenetére

    Amúgy én mostanában megint rájöttem, hogy engem a beleerőltetés zavar igazából, nem pedig az identitás vagy a rassz.

    Mármint, ezek zavarnak, de meg van az oka.

    Az elmúlt időmet tanulással töltöttem. Amikor nem tanultam, játszottam a murdered by numbers című játékkal.

    A felénél meguntam a játékot, de addig igazából semmi bajom nem volt vele.
    Pedig, a sztori az, hogy egy néger színésznő felcsap nyomozónak. Nem mellesleg van neki egy fullhomi sztájliszt haverja. Addig jutottam a sztoriban, hogy egy meleg bárban(!) amit egy drag queen(!!!) vezet, megölnek egy homi hapsit.

    Mondhatnám, hogy zavart a dolog, de hazudnék. A néger színésznő hihető dolog, egy meleg sztájliszt hihető dolog, az, hogy egy meleg bárba jár szintén, amit még egy transzi vezethet is. Nincs beleerőltetve a sztoriba egyik szál sem, így van megírva a karakter, azt jól van.

    Nem éreztem azt, hogy ezzel nekem valamilyen agendát el akarnak adni, pedig minden AAA vagy fél AAA produkciónál bennem van az érzés, hogy már megint itt egy ilyen, ott egy olyan, a fehérből fekete lett, a heteróból homi, stb.

    És egyébként mindenki, aki ilyen okból raszistákoknak van kikiáltva, kijelenti, hogy neki amúgy nem a négerekkel van a bajuk, hanem azzal, hogy nem tudnak egy épkézláb néger karaktert összerakni, helyette egy híresebb fehér valakit nyomnak át négerre/melegre/akárkire.

    I'll try my best, and that's the best anyone can do.

Új hozzászólás Aktív témák