Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Crytek

    veterán

    válasz l.skywalker #128577 üzenetére

    Mivel én egy személy vagyok én döntöm el,hogy nekem mi a szar..mivel én nem más érdekeit nézem hanem a sajátomét. Szóval szar az bőven. :C
    De jó látni ahogy vergődnek... már várom mikor adják 10-esével a sok megvehető embernek az ingyen cuccokat hátha akkor több vásárlót szereznek maguknak.. Sőt biztos vagyok benne hogy karácsonykor megint lesz olyan akció hogy 5 euro sok cucc mert a maradék 10-et ők fizetik a kiadók felé... mert az epic csak azt tudja lefizetgetni akit csak lehet.
    Valvenak ehhez elég volt a hírnév és mindenki őket választotta ennyi a különbség a kettő között.. Epicnek is van hírneve ahol szóba jön csak a gyűlölet megy és ez így van jól :DDD

    Next PC Upgrade: 2022

  • FunPro

    senior tag

    válasz l.skywalker #128577 üzenetére

    "De nem te döntöd el hogy mi a szar."

    Ezzel a megállapítással egy kicsit vitába szállnék.

    A szolgáltatás, a játék, a kliens miattam van. Ahogy a kiadó nem törődik azzal, hogy nekem mi a jó, én sem fogok azzal törődni, hogy neki mi a jó.

    Innentől kezdve, én pont letojom, hogy a buli végén neki mennyi csurran-cseppen.

    Szóval én nem azt fogom nézni, hogy ki mennyit sarcol, hanem azt, hogy milyen szolgáltatást tudok igénybe venni a pénzemért.

    Ezt csak azért írom, mert így igenis el tudom dönteni, hogy melyik a szar, mert ha az egyiken van 20 olyan plusz funkció, ami a másikon nincs, kész tények alapján el tudtam dönteni melyik a jobb. :K

    Ezen lehet vitatkozni, hogy persze, majd idővel biztos jobb lesz...

    De ha így állunk hozzá, akkor a félkész játék kiadásokon sem érten minek háborodunk fel...

    I'll try my best, and that's the best anyone can do.

Új hozzászólás Aktív témák