Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Csapoati

    nagyúr

    válasz i2k #125826 üzenetére

    Nagyjából azt mondta el a srác, amit én is írtam nemrég. Ez nem fenyegetőzés, hanem egy reális jövőkép. De továbbra is hangsúlyozom, szerintem is gáz volt ilyen későn meglépni a váltást.

    tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

  • reelc

    veterán

    válasz i2k #125826 üzenetére

    A dev az eladásoktól függ, de a kiadó nem fog becsődölni ettől, bármi is lesz.
    Igen vacak a PR, de nyilván próbálja védeni a kiadó álláspontját minthogy szembemenjen vele, nem?
    Simán rájuk is szólhattak a botrány miatt hogy védjék a dolgot ők is, mert az ő állásuk, és az ő érdekük is.

    Itt járunk 2019-ben hogy egy hobbi kapcsán hibás döntést hozott egy kiadó amit nem is csinálhatna vissza, így bevet minden eszközt hogy védje az álláspontját, és ezért akár máglyára küldenék sokan még azokat is akik a játékot csinálták... szerintem az életben vannak nagyobb problémák ennél és azoknak nincsen ennyi visszhangja. A játék ki sem jött, azt se lehet tudni jó-e, de a kaszák élesek, a máglyák meggyújtva.

    Én sem értek velük egyet, ez az Epic dolog gerinctelen húzás volt, főleg ennyivel a megjelenés előtt, de én nem érzek kényszert fröcsögni emiatt, meg lepontozni a Metro játékokat visszamenőleg, meg ilyesmi. Ami szerintem igen hülye viselkedés. A játék kapható lesz, nem tolták el fél évvel, stb.

    Aki csalódott ne vegye meg, írjon alá petíciót, stb., de a nép ugyanúgy hajlamos átesni a ló másik oldalára, mint a kiadók.

    Ha már fentebb említve volt a Mobil Diablo, a BlizzCon után rekord gyorsan bejelentették, hogy lesz új patch, ami azóta ki is jött. Elég sok játékos visszajött miatta, pedig igazából nem nagy dolog ez a patch. Csak annak fényében, hogy előtte több mint egy évig nem volt, olyan szinten levolt tojva a Diablo 3-as közösség. Közben ment a hazudozás, is meg minden. Nem pusztán a BlizzCon miatt hanem általában is egy nulla a Blizzard kommunikációja a Diablosok felé évek óta.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák