Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Crytek

    veterán

    válasz ayo #121719 üzenetére

    1. Nem értek hozzá
    2. Nem is akarok érteni hozzá
    3. Azért ezeket tolom meg a legtöbb ilyen nincs 30 perc :) Fogynak a játékok... all time bakancslista fő momentuma hogy minden létező játékot rajta végigvigyek... (Ami nem tetszik az törölve lesz a fiokomról...sajnos ez nem egyszerű mert a multkor is töröltem 3-4 játékot tök örültem hogy ennyi hulladékkal kevesebb erre kitiltottak a steamgiftről hogy nem aktiváltam őket (több éves szarok voltak) :C
    Nagy mákom hogy az accountról törölt gameket vissza lehet revoke-olni így levették a tiltást csak hát +4 szar visszajött.... Köpedelem volt sajnos a régi énem aki minden szart aktivűlt :(
    4. Tolnám a nagy címeket is de minden nap helyhiánnyla küzdök lassan már egy filmet se tudok letölteni annyi helyem sincs.... (Lehet ezekre is rá kéne menni mert ez a több mint 1500db film felemészti a terrákat... + amit egyszer feltelepítettem nem törlöm le amíg végig nem játszottam)

    Halkan mondom csak neked.... a 1180Timmel vagy 2080ti vagy bármi lesz a neve első körben ugyanazokat fogom letolni ami a 980ti tesztembe is benne vannak. Kiváncsi vagyok mennyivel lesz erősebb + mennyire kokány némelyik engine hogy ugyanúgy becsokol-e majd 30fps alá

    Next PC Upgrade: 2022

Új hozzászólás Aktív témák