Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • arty

    veterán

    válasz i2k #116596 üzenetére

    És mennyire érzed magad arrogánsnak egy ilyen "nemérdekel oldják meg" kinyilatkoztatás után?

    Dehogy jön be a helyzet, utálom a déelcét, a season passt, a béta játékokat, a sok multit, az openworldöt, a silány konzolportokat (oda-vissza, tehát a konzolra szemétként portoltakat ugyanugy, mint a pécére hulladékként érkezőket). Hogy mennyire nem tudok 20k-t kiadni, az a másik eredeti játék topikban jól látszott... (nem is emlékszem vettem-e valaha 20 ezerért játékot, szerintem nem. feléért is sajnos csak ritkán tudok/szoktam.)

    Viszont nem dugom a fejem a homokba, látom h a probléma mennyire nem egyszerű (érinthetetlen 60 eur indulóár "ezer éve") és mennyire hibás kvázi "mindenki" és "senki" egyben. Látom, hogy a játékosok (általánosságban) mennyire hívják ki maguk ellen a sorsot, amikor habzsolják a déelcét és a seasonpasst, preorderelnek, konzumálják a p2w-t, lootboxot, aukciósház-itemeket, stb (velem együtt, elvégre van amihez én is veszek extra tartalmat).

    (Amennyiben az a leáld sztájl, hogy szemben állok majdnem a teljes topikkal, ahol fórumozok, akkor kb igazad van.)

    "ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

Új hozzászólás Aktív témák