Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sixpak

    nagyúr

    válasz arty #115609 üzenetére

    Ja, részvényes vagyok, aludni sem tudok, hogy a BF1-ből csak több mint 10 millió ment el. :D
    Amúgy kevesebb játékos=kevesebb hülye....lenne a papírforma, de ezt nem érzem BF-ben sajnos.
    Inkább a miértjét nem értem....van a jó/szép (mondom ezt annak ellenére, hogy egy hónapja szarakszanak a szerverek) játék, meg a van a béna/csúnya, mégis népszerűbb az utóbbi.

    Ayo: a tegnapi demo kipróbálása előtt, a MW2-vel játszottam utoljára, mikor megjelent.
    Abba raktam is 2-300 órát, semmi gond nem volt a grafikával...jó, persze nemsokkal rá jött egy Bad Company 2...na, azóta nem játszottam egy CoD játékkal sem, és úgy néz ki nem is fogok.

    [ Szerkesztve ]

    https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

  • cskamacska

    addikt

    válasz arty #115609 üzenetére

    Azért valld be, amikor beszállsz CoD fanként a CoD-BF szájtépésbe, azért te is leraksz 20 pontot az IQ értékedből hogy ne lógj ki a tömegből. ;]

    VGChartz szerint a tavalyi retail meccs pont úgy nézett ki hogy Battlefield 1 PS4 7,15, Xbone 4,85, PC 0,77, összesen 12,77 milla eladást hozva a konyhára. Call of Duty Infinite Warfare PS4 7,57, Xbone 4,57, PC 0,31, azaz 12,44 millió eladással büszkélkedhetett.

    A mostly negative értékelésben biztos benne van némi Duke Amiel du Hardcore féle kisujj ficam, mert mondjuk a grafika nem is olyan borzasztó, de annál több gond van a multi technikai részével. Amit vagy megoldanak, vagy nem, de pl peer to peer matchmakinget biztos nem fogják. :(

    Engem az egészből csak az érdekel, hogy multiban(de ha single hadjáratban is az még jobb) meg lehessen védeni a Vaterland becsületét büszke afro-amerikai nőként is. :DDD Annyit incselkedtek a gamergate trollokkal bemutatók szintjén, hogy legyenek tökösek határozott identitással rendelkezőek a végére, és igen is tolják túl a PC-t a kész játékban is. :K

    [ Szerkesztve ]

    "Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

Új hozzászólás Aktív témák