Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • S1M0N

    senior tag

    válasz Hokunda #107115 üzenetére

    Nem, nem elismerésként gondoltam, csak arra, hogy combosabb konfigurációval most már nincs vele probléma, míg anno a minimum gépigénynél megadott 7950-nel, low grafikával is játszhatatlanok voltak az autós részek.

    Megjelenéskor is volt, akik azt írták, hogy nem volt problémájuk vele, míg akiknek milliós konfigurációja volt, élvezhetetlenül futott, szóval ahhoz képest eléggé jól kikupálták, de persze nem tudom, hogy a régi kártya + RAM mennyiséggel van-e érezhető javulás, ezt mondjuk én már nem fogom kideríteni. :)

    (#107129) Dilikutya

    Egyelőre azt mondom, hogy nincs gondja, mert sokat nem játszottam vele, mióta megtörtént a gépbővítés, csak pár órát szórakoztam vele, plusz a beépített benchmarkot futtattam le (min. 58, max. 151, average 102 ), játék során 60fps alá nem esett le úgy, hogy minden be volt kapcsolva és maximumra állítva.

    "Ettől persze lehet szép, lehet élvezetes, de a termék része a használhatóság is, és attól, hogy Cyberkind-nak tökéletes volt tavaly júniusban is, valakiknek biztos, nem, mert sose volt még arra példa, hogy futtatási gondok miatt hónapokra felfüggesszék valaminek az értékesítését, és tömegesen fizessék vissza a vételárat." - Igen, erről is szólt a hozzászólásom utolsó bekezdése. Bármennyire is jó maga a történet/játékmenet, stb., attól még a játék nevét meghallva sokaknak a PC-s port igénytelensége fog az eszébe jutni, remélhetőleg a fejlesztőknek is, bár sajnos egyre többen követik a példájukat...

Új hozzászólás Aktív témák