Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Agyzuzo

    addikt

    válasz eami #84910 üzenetére

    Hogy ez mennyire nem igaz és baromira nem szeretem mikor valaki ezt gondolja...

    Az EU-s árakhoz ami ránk is vonatkozik EU-s fizetési színvonal kéne hogy párosuljon. 3000 EUR-os fizuval leszarja az ember az 50 EUR-t, húgom mióta kint él Amsterdamban 0-day bevásárol mindent ami érdekli, mert nem tétel (rengeteg mindent giftel amúgy nekem, mert megteheti). A magyar bérszínvonal a balkánhoz közelít erősen, viszont konkrétan pont a mi régiónk a legdrágább, még az USA-ban élők is alacsonyabb áron tudnak vásárolni, holott ott az átlag fizetés közel ötszöröse a magyarénak. Ez egy kib*szott rossz vicc és mi nyeltük be a leginkább, szóval nincs ebben semmi meglepő. Én inkább azon csodálkozom, hogy ennek ellenére valaki hajlandó kókányolni egy kiadni 4 ezret valamiért és nem warezolja le. Ez inkább becsülendő hozzáállás, mintsem elítélendő, szerintem.

    Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

Új hozzászólás Aktív témák