Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • i2k

    senior tag

    válasz csuvicsuva #144249 üzenetére

    ~2 órával ezelőtt pergett le a credits. Godzilla -1.0

    Számomra (!) csak azért volt csalódás, mert -- ezek szerint jó szörnyes film szokás szerint -- épp a címadó szerepel a lehető legkevesebbet a képernyőn... még akkor is, amikor "vele" zajlik igazából az akció...
    Értem én a költő/rendező szándékát, és a szereplők is (jó japánosan és hangosan) jelezték, hogy itt most aztán csúnya háború utáni állapotok, újrafelépítés van és Godzilla haggyá' minket békén... de basszus...
    ...azt hittem, hogy minimum 30 percem át nézhetem, ahogy Japánt ízekre szedi a dühös és mutáns óriásgyík, mer' csak...
    ...de nem így volt.

    Ráadásul, hogy Shin Godzillához képest is visszafogottabb volt a gyíkunk. Ez nagy szó, és érteni fog, aki azt látta...

    Tény, hogy ebben az új részben az a kevés, amit kapunk belőle, az állkapocs-kiakasztóan néz ki... az a 2 robbanás megérte. Különösen az 1.***

    //*** = a városban...
    //fordítás ügyileg, szerintem épp a rosszabbat választottam a lehetséges 2 közül (ennyit mellékeltek), mert néhol nagyon szabad fordítás szaga volt. A magyar torrenteken lévő UHD Remux túl nagy méretű.

    [ Szerkesztve ]

    A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

Új hozzászólás Aktív témák