Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Źşë'

    addikt

    válasz FunPro #130483 üzenetére

    hát talán kb "mekkora szar kapzsi banda, h a játékaikat olyan drágán adják hogy nem igaz" ill "soha többet nem kell AC" stb :D ... ráadásul nem lenne eladás, be kéne zárni, meg itt nem csak 1 játékról van szó, (ugye 30%-ot sarcol a steam? hát ez minél nagyobb eladás annál durvábbat buknak, érthető a húzás, ki kell fizetni a dolgozókat, nem pedig gaben bandáját a kb semmittevésért, felteszik, aztán a rendszer csinálja amit kell, közben meg kemény pénzeket elkérnek - és akkor tudom most jön az hát hogy a szerverparkokat is kell üzemeltetni (de kb ebben kimerül), csak arra a tizen nemtudom hány ezer játékból bejövő bevétellel sztem sima ügy nekik még mielőtt megsajnálná valaki valvét) stb... amúgy nem csak kiadókra jellemző, az összes vállalkozóra, vállalkozásra, nem láttam még olyat ami humánus módon előtérbe helyezte volna az alkalmazottait, max olyat hogy kevésbé b*szott ki velük, akiket ismerek mindnél minimum 2-3 kocsi, de ebbe inkább hadd ne menjek bele

    "Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

Új hozzászólás Aktív témák