Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • NyMRooD

    őstag

    válasz morfondőr #130195 üzenetére

    Félreértettél, nem szimplán a következő rész előtt, hanem a PS5 megjelenés előtt (vagyis ez egy egyszeri alkalom), aminek tippre nyitócíme lesz a HZD2, tehát ez nem más mint beetetés, megveszed a játékot és ha megtetszik ott lesz rögtön a ps5 a folytatással és egy sor másik ps4 ex címmel / és azok folytatásával.

    (#130196) Crytek:
    "Totálisan nincs semmi okuk ilyen "nyers erővel" új ps 5 vásárlókat szerezni mivel a ps5 alapból tarolni fog nem kell ehhez pc-s cím... + Akkor a ps4-ps3nál miért nem jöttek semmivel pc-re?" - Már bocsi, de ez szvsz butaság, ps3-ps4 váltásnak már 7 éve, mi köze az akkori világnak a mostanihoz? Az évek telnek, változik a marketing is, a ps5-öt már nem azzal akarják eladni, hogy van benne cd meghajtó mint ahogy a ps1-et. Elég komoly "csata" várható majd a játékosok kegyeiért, mivel nem cserélődik le automatikusan a 100 millió ps4 ps5-re. X360 is nagyot ment, de végül ps3 behozta a lemaradást, ps4 meg nyerte a kövi gent, most ez simán megtörténhet a másik oldalon is.

    (#130197) FunPro:
    "Arról mondjuk nem hallottam, hogy nyitócím lenne. Meg talán egy kicsit korainak is érezném. Szerintem azért jönnek azok a játékok amik jönnek, mert ezek a sony B játékai, amik nem rosszak, de alapból konzolt nem vennél értük." - Csak tippelem, hogy nyitócím lesz, aztán lehet, hogy tévedek. Szerintem nem korai, év végére ha jól saccolom már kb 4 év telik el a HZD megjelenése óta. A játékok közül amik jönnek csak a HZD a Sony döntése, az összes többi esetben a studió third-party és a Sony-val kötött megállapodás engedte meg a portokat PC-re.

    (#130198) Crytek: Egyik Uncharted-ben sincs magyar felirat, rosszul tudod.

    (#130200) s7evcsenko: ah, úgy esetleg, de kétlem.

    [ Szerkesztve ]

    PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

Új hozzászólás Aktív témák