Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • reelc

    veterán

    válasz reelc #116067 üzenetére

    Végül ma elindult az alapjáték minden trükközés nélkül, DirectX 11-en pedig patch sem volt.
    Ez már magas nekem. :)

    Amúgy az előbb vettem meg a Grim Dawn - Ashes of Malmouth Expansiont a fejlesztők oldaláról, $17,99 volt és valószínűleg $-ban vonták, mert 4,904 HUF-ot vont le a Paypal. Mégsem 5600+ HUF, mintha EURban lenne, szóval mégis lett egy "kis" kedvezmény.
    Aki esetleg ezt az utat követi, legyen türelemmel, a Steam kulcsot a Humble Bundle közvetíti, és valamiért beletelt úgy fél órába.
    Mivel kiegészítő lemez (manapság DLC, már nincs különbség), az alapjáték szükséges hozzá!

    (#116094) Hokunda: 25 EUR az alapjáték kezdő ára. Vagyis ha teljes árakat nézünk, van 7 EUR is a difi.
    A kép jól szemlélteti, hogy nagyjából az alapjáték 45-50%-át kapod meg plussz tartalomnak. Ezért is nevezik kiegészítő lemeznek a fejlesztők is, nem sima lópáncél DLC-nek. :)
    Szóval van benne tartalom.
    Ha nem sürgős, majd megveszed valami akcióban. Ha játszani akarsz vele, az már más kérdés.
    Én játszani akarok vele, kevés játékot szeretek annyira mint a GD-t, az érdeklődők simán beletudnak verni párszáz-akár 1000+ órát is, mint a műfaj egyéb játékaiba.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák