Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Źşë'

    addikt

    válasz maross #107045 üzenetére

    nyilván azt gondolnád hogy én így gondolkodom (bár ha így van akkor nem érted az álláspontom), hogy a sajátom az etalon, pedig nem... az agyhalott zombikat sem iq hiányos társadalomként ítéltem meg... :N
    nekem az 1800-1900as évek (utóbbi eleje-közepe) az etalon, ahol az emberek nagyon nagy többsége illedelmes, jól nevelt volt, manapság meg amit tapasztalok, 1-2 embert úgy tudnék szájon csapni, mikor a legalapabb dolgokra nem képesek, sztem ezeket az illembeli dolgokat talán nem kell felsorolni :U

    (#107049) micafighter az más ha stabil, álló/ülő helyzetben olvasod a dolgokat telefonon, nem pedig séta közben, evés közben, de nekem mondjuk az is irritáló ha felszállok tömegközlekedésre és az emberek 90%-a már a telefont nyomja (ahelyett hogy pl beszélgetne a mellette ülő haverral), kb olyan lett mint egy szál cigi meló után, kötelező, erőltetett, beteges, függő dolog.

    "Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

Új hozzászólás Aktív témák