Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Źşë'

    addikt

    850-esem (250gb) adta meg magát furamód még pár hónapja (nem is értettem, hogy mivan, mert rohadtul vigyáztam rá, jó kondícióban volt), aztán volt egy elfekvő kingstonom, azt raktam a helyére, de most cserélni szerettem volna egy 870evo-ra (250gb), de...

    a szitu a következő: gépet kitakarítottam még pár hónapja (850), talán ősz végén, köv indításnál már nem bootolt be a rendszer, nekiálltam wint újra rakni, de a telepítő már nem tudta formázni se, ezután átraktam egy másik gépbe, ott lemezkezelőben le tudtam formázni, aztán ment vissza a másik gépbe win telepítésre, mikor másolta volna rá a fájlokat már jött is a hibaüzenet az adott kóddal, kuka... ezzel a mostanival, 870 Evo 250gb ugyan ez a helyzet, és most esett le hogy a napokban olvastam én is ezt a hírt, de a poén az az, hogy magican a legújabb frimwaret írta rá, nem kellett frissítenem! elég nagy a kaki samsung háza táján azt hiszem... :W

    "Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

Új hozzászólás Aktív témák