Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ewa

    csendes tag

    Sziasztok!
    Segítség kellene! Adott egy program, amiben a nyomtatványok, listák Cristall Report-al készülnek, a program hálózatról dolgozuik. Két különböző munkaállomáson van 1-1 Epson FX 1170-es nyomtató. A gépeken Windows XP van telepítve. A nyomtatásnak egyedi méretűnek kell lennie, ezért mind a két gépnél létrehoztam oldaltükröt, és ugyanolyan néven mentettem el. Az egyik munkaállomáson tökéletes a nyomtatá, a másik munkaállomáson viszont az odal szélessége csak a fele lett, és a többit teljesen lehagyta. Ezen a gépen megpróbáltam egy új oldaltükröt létrehozni - pontosan ugyanolyan szélességgel és hosszúsággal , és a reportot erre állítottam be. Most az oldal szélessége jó lett, viszont az oldal hossza lett kb. kétszerese, mint kellene. A nyomtatók beállításai, teljesen egyformák. Megpróbáltunk egy harmadik epsont csatlakoztatni a géphez, a helyzet ugyanez. Letöröltük, és újratelepítettük a nyomtatót, akkor meg sokkal kisebb betűkkel az egész nyomtatványt kinyomtatta, csak kicsiben.
    Ha megosztottam a nyomtatókat, és egy másik munkaállomásról nyomtatok rájuk, ugyanez a helyzet. Mit próbáljak még ki?
    Előre is köszönöm a segítségeteket: Ewa

Új hozzászólás Aktív témák