Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kashim

    őstag

    Sziasztok, nekem egy PX710W-vel lenne problémám. Mióta lecseréltem a korábbi Belkin N1 routeremet egy TP-Link TL-WR1034ND-re, egyszerűen nem megy a vezeték nélküli nyomtatás funkció. Mivel notebookról és gépről is szoktam nyomtatni, és a nyomtató a szoba másik felén van, kicsit frusztráló mindig odacipelni a gépet, az asztalit meg nem is tudom.

    Az az érdekes, hogy látni látják a gépek, maga a nyomtató is felcsatlakozik a hálózatra, de mikor bármilyen parancsot kap, átvált foglaltra és nem reagál semmire. Ki-be kapcsolás után kb. egy oldalt tudok vele nyomtatni, utána megint "ellustul" és semmire nem reagál. Van hogy lapnyomtatás közben fogja magát és feladja, a lap másik felét kitolja üresen. Valószínű, hogy valami router, vagy hálózati beállítás lehet a gond, de már a router topicjában is próbáltam segítséget kérni, sajnos sikertelenül. Csomó mindent kipróbáltam, de semmi eredménye. :(

    Egyszerűen nem tudok már mit kitalálni. Sem Windows, sem OS X Leopard alól nem megy, tehát nem a gépemmel van a probléma.
    Bármilyen ötletet, tippet szívesen fogadok, előre is köszönöm!

Új hozzászólás Aktív témák