Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • marcias

    őstag

    válasz dabadab #1966 üzenetére

    Szívesen várok másik hűtőre ötletet, tényleg az a legfontosabb, hogy halk legyen, megér ez akár 5000 forintot is nekem. Azért ezt néztem, mert sajna nem fér bele alaplapra párhozamos, csak alaplap felé fújó a szűkös hely miatt.. Szerinted egy Zalmi jobban tudná a dolgát?
    Hangkártya akkor nem lesz :DDD
    A sima filmeket tényleg bírni fogja a proci, de mi van a 720p-s filmekkel? A HD2400-ban van hardveres gyorsítás. Igaz, nem létszükség, de sztem nem árt :)
    Igen, mindenképpen hardveres lesz, nem adom alább.
    Nos, a HDD-k közül az a halkabb, amiben kevesebb a tányér? Amúgy ez a ház pont azért tetszik, mert azt hallottam róla, hogy a HDD-ket szinte nem is hallani. Esetleg hajlanék 3,5-ösök közül halkabb felé. És érdemes 2 db-ot rakni bele, vagy akkor sokkal hangosabb lesz? Hogy van ez? Notis HDD-vel inkább foglalkoznék, túl sokba kerül a kapacitásához képest, bár tényleg hangtalanok, de ennyit azért nem ér meg a dolog, inkább a 3,5-ösök között a halkabbak érdekelnének :)

    És köszi hogy ilyen sokan érdemben válaszoltatok, mivel nem vagyok otthonos a témában sokat segítettetek!

    Steam: marcias88

Új hozzászólás Aktív témák