Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DavidQ

    tag

    válasz bozsozso #2747 üzenetére

    Én nemrég vettem 4 havi 0%-os áruhitellel telót. Igazából csak kíváncsi voltam, hogy hogyan működik, 60 ezer forintról beszélünk.
    Cetelemet választottam. Önerő nem kellett.
    Pozitív előbírálat után kellett néhány hivatalos dokumentum is. Személyi, lakcím, számlakivonatok (ha jól emlékszem utolsó 3 havi).
    Ennél az áruhitelnél nem elég csak a 3 havi számlakivonat, hiánypótlásra visszadobták a munkáltatói igazolást. (Mondjuk nagyon szerettem volna kihagyni belőle a munkahelyemet, de végül csak kellett tőlük ez az igazolás. :U )
    Utána egy 5 perces videobankos hívással kellett hitelesíteni a hiteligényemet. Eddig kb 2 napnál járunk.
    Miután mindent elfogadtak, folyósították az összeget. Az emag meg is kezdte a kiszállítást, kevesebb mint 24 óra alatt megkaptam a terméket.
    Pár hétre rá érkezett egy postai levél a Cetelemtől, hitelügyszámmal. Ekkor tudtam regisztrálni a Netbankjukon.
    Ott kaptam egy saját számlaszámot, amire fizetgethetem be a részleteket.
    Ha jól olvastam előtörleszthetsz is, vagy végtörleszthetsz is. Tehát ha több pénzt tennél bele akkor ilyenkor tudod megtenni, nem önerővel. De érdemes lenne feleleveníteni a szerződést, én így értelmeztem. :DDD
    (Én mondjuk szépen 15 ezresével befizetgetem, nem akarok variálni a dolgokon.)

    Összességében tudom ajánlani, pár nap leforgása alatt lezajlott, így már bártabban vágok bele a jövőben egy ilyen vásárlásba.

    Nem minden kínai szirszar szar!

Új hozzászólás Aktív témák