Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Silentfrog

    veterán

    válasz #65537792 #95 üzenetére

    10 ezer ft alatti telefon kiegészítők. Nem volt elárazva hetekig ennyi volt az ár. Megakadt valamiért a kiszállítás, és most már nem is akarják kiküldeni, indoklás a miértre nincs részükről. Jelenleg hatszorosa az általam kifizetett árnak, de januárban volt kétszeres is, sőt volt annyi is amennyiét én fizettem. Nem nagy tétel, de elegem van ebből a cégből.Másik fórumba is olvastam hasonlókat , sőt a google értékelésbe is van pont ilyen probléma velük. / 200 ezres tv ha jól emlékszek/ Ha többen lesznek akik írnak akkor csak lesz egy kis ennye bennye számukra. Legalábbis remélem, ezét írtam a fogy. védelemnek.
    Emailekre nem válaszolnak, Fb- on csak a bot jelentkezik, szinte elérhetetlenek ha bajom van. 2hónap alatt volt vagy 15 megkeresem egyszer válaszoltak hogy ránéznek, és akkor amikor írtam hogy ha egy héten belül nem küldik a 5 hete megrendelt teréket akkor a fogyasztóvédelmet fogom megkeresni. Pár perc múlva jött a mail, hogy küldik, pici szépséghiba hogy a magasabb áron akarták. Nem kértem.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák